AKCJE ŚWIĄTECZNE 2018

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA FUNDACJA KONICZYNKA WRAZ Z AUCHAN KATOWICE ORAZ SWOIMI WOLONTARIUSZAMI ZORGANIZOWAŁA AKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ DLA DZIECIACZKÓW Z DOMU MAŁEGO DZIECKA W GLIWICACH.

GŁÓWNIE PRZEKAZALIŚMY DZIECIACZKOM WSPANIAŁE PREZENTY, KTÓRE NA NASZĄ PROŚBĘ PRZYGOTOWAŁO AUCHAN KATOWICE. MY JAKO FUNDACJA OBDAROWALIŚMY DZIECI POMOCĄ W POSTACI SYROPKÓW ODPORNOŚCIOWYCH, ART. DLA NIEMOWLĄT, SŁODYCZAMI, ART. SPOŻYWCZYMI, MIODAMI ORAZ PIĘKNYMI PREZENTAMI. FUNDACYJNI POMOCNICY PRZEKAZALI DZIECIOM LIST OD SAMEGO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. OTO JAK MIŁO ZOSTALIŚMY PRZYJĘCI:

COROCZNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z DZIECIACZKAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, W RODZINNYM DOMU DZIECKA. 

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, FUNDACJA KONICZYNKA ODWIEDZIŁA I PRZEKAZAŁA DZIECIACZKOM I ICH OPIEKUNOM MOC WSPANIAŁYCH PREZENTÓW NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA. BYŁ WYSTĘP DZIECIACZKÓW ORAZ PYSZNY POCZĘSTUNEK. OTO Z JAKIM CIEPŁEM ZOSTAŁYŚMY PRZYJĘTE:

FUNDACJA KONICZYNKA  

ZORGANIZOWAŁA  1 SPECJALNY KIERMASZ MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNY, KTÓRY ODBYŁ SIĘ JEDNORAZOWO DNIA 1 GRUDNIA NA BIOBAZARZE W KATOWICACH. NA KIERMASZU BYŁY WYSTAWIONE OZDOBY I STROIKI ŚWIĄTECZNE, UPOMINKI FUNDACYJNE, PACZKI ŚWIĄTECZNE ORAZ LOSY DLA NAJMŁODSZYCH. 

OZDOBY, STROIKI I UPOMINKI ŚWIĄTECZNE ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ DZIECI Z DOMU DZIECKA „ZAKĄTEK” Z KATOWIC.

CAŁKOWITY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY WSZYSTKICH ARTYKUŁÓW ZOSTAŁ PRZEKAZANY DLA DOMU DZIECKA „ZAKĄTEK” W KATOWICACH. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE. 

A TAK WYGLĄDAŁA NASZA PRACA: