KAROLINKA MALINOWSKA

Aktualizacja z dnia 9.04.2019r –Karolinka w przeciągu roku przeszła dwie operacje ortopedyczne. Druty ze stóp zostały wyciągnięte. Karolina bardzo cieszy się, że wreszcie może chodzić!

Bardzo dziękujemy darczyńcom Fundacji Koniczynka za udzielone wsparcie, które przyczyniło się do uzyskania większej sprawności ruchowej i radości naszego dziecka. Dziękujemy za Waszą serdeczność i życzliwość!”  – Rodzice Karolinki.

!!! Wznawiamy zbiórkę środków na operację poszerzenia czaszki Karolinki Malinowskiej w związku z zagrożeniem wzroku, słuchu i
sprawności umysłowej.
Karolinka urodziła się z rzadką chorobą genetyczną – zespołem Aperta.

W 2016 roku przeszła 1 etap operacji główki a dokładnie
poszerzenia tyłu czaszki oraz rozdziału palców u rąk i stóp, w Dallas w USA przez Dr. Jeffrey Fearon.

Karolinka w bieżącym roku musi przejść kolejną operację czaszki tj. 2 etap poszerzenia przodu główki, ze względu na zagrożenie utraty wzroku, słuchu i sprawności umysłowej!

Będzie to operacja przeprowadzona przez Dr Jeffrey Fearon, w Klinice Craniofacial Center w Dallas.

Koszty operacji czaszki według kosztorysu wynoszą ok. 200 tysięcy złotych.

Do końca czerwca należy wpłacić zaliczkę w wysokości

78 tysięcy złotych,

aby zarezerwować termin operacji czaszki.

Ciśnienie śródczaszkowe w jej małej główce narasta i jej wzrok się pogarsza. Tylko operacja może uchronić zdrowie Karolinki. Dziewczynka wymaga również stałej opieki lekarskiej i rehabilitacyjnej.

Dlatego też, apelujemy do Państwa o wsparcie i wpłacanie darowizn, na rzecz małej Karolinki. Prosimy przyłączcie się jak najszybciej do pomocy!!!

🙂 Do tej pory udało się 🙂

• wpłacić fundusze na leczenie, kwiecień
  • przekazać środki finansowe na leczenie, marzec
  • wpłacić fundusze na leczenie, styczeń