KAROLINKA MALINOWSKA

 

Karolinka urodziła się z niezwykle rzadką chorobą genetyczną – zespołem Aperta.
W 2016 roku Karolina przeszła operację główki i dwuetapowego rozdziału palców u rąk i stóp w USA z bardzo dobrym efektem. 

Karolinka ma 3 latka, w sierpniu bieżącego roku odbyła się ortopedyczna operacja wyprostowania i wydłużenia zdeformowanych paluszków u stóp i kciuków u rąk. 
Operację stóp i rączek przeprowadził uznany specjalista w dziedzinie ortopedii Dr Paley, ze Stanów Zjednoczonych.

Niestety potrzebne są kolejne dwie skomplikowane operacje główki i palców oraz stała rehabilitacja. Kolejne operacje główki należy wykonać w odpowiednim czasie, aby zapobiec upośledzeniu umysłowemu, utracie wzroku i słuchu. Dziewczynka wymaga stałej opieki lekarskiej i rehabilitacyjnej.

Obecnie Karolinka wymaga również stałej opieki ortopedycznej do zakończenia procesu wydłużania paluchów u stóp i wyciągnięcia aparatów zewnętrznych założonych na stopach. Dziewczynka czeka długa i żmudna rehabilitacja.

Dlatego też, apelujemy do Państwa o wsparcie i wpłacanie darowizn, na rzecz małej Karolinki. Prosimy przyłączcie się jak najszybciej do pomocy!!!

🙂 Do tej pory udało się :

  • przekazać paczkę urodzinową z zabawkami, artykułami higienicznymi, grą, książeczką, prześcieradełkiem, artykułami spożywczymi, wrzesień
  • przelać kolejne fundusze na operację rączek i nóżek u Dr Paleya, sierpień
  • wpłacić kolejne fundusze na operację ortopedyczną , lipiec
  • przekazać środki finansowe na operację ortopedyczną paluszków u rąk i nóg, lipiec