LISTOPAD 2018

ZESPÓŁ FUNDACJI KONICZYNKA PRAGNIE GORĄCO PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I LUDZIOM DOBREGO SERCA ZA PRZEKAZANĄ NAM POMOC RZECZOWĄ. DZIĘKI NIEJ MOŻEMY WSPOMAGAĆ I DOPOSAŻYĆ NASZYCH PODOPIECZNYCH ORAZ ZAPRZYJAŹNIONE PLACÓWKI. ZA DOBRE SERCE I OKAZANĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂

KOLEJNE SZALEŃSTWO MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE WYRUSZYŁO DZIŚ DO MARTUSI SUJKI, LAURKI KERLIN ORAZ KOCHANEGO ADASIA PYCI, BY PRZEKAZAĆ KONICZYNKOWE PREZENTY I WSPANIAŁE UPOMINKI DLA ICH RODZIN 🙂

OLKOWI SACHARKO

NASZEJ SOLENIZANTCE OLIWII PRUSAK, PRZEKAZALIŚMY PACZKĘ URODZINOWO-MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNĄ, WYPEŁNIONĄ WSPANIAŁYMI PREZENTAMI. NAJLEPSZE ŻYCZENIA KOCHANA.

PRZEKAZALIŚMY MOC ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI, MIOTEŁKI, ORAZ NIEZBĘDNE ARTYKUŁY HIGIENICZNE DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA „ZAKĄTEK” W KATOWICACH 🙂

DOPOSAŻYLIŚMY DOM DZIECKA „STANICA” Z KATOWIC, W OGROM ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 🙂

WSPANIAŁE PACZUCHY MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE WYRUSZYŁY DZIŚ DO KOLEJNYCH DZIECIACZKÓW. TYM RAZEM WYSTRZAŁOWE PREZENTY TRAFIŁY DO

TOMASZKA PANEK,

OLIWCI JAKIMOWICZ,

SEBASTIANKA MALINOWSKIEGO,

WIKUSI INSADOWSKIEJ,

DOMINICZKA BREKSY,

ALANKA SERWATKI ORAZ ICH DZIELNYCH RODZIN.

KOLEJNY DZIEŃ WYCIECZEK I ODWIEDZIN FUNDACJI KONICZYNKA. ARTYKUŁY SPOŻYWCZE ZAWITAŁY DO

OŚRODKA ADAPTACYJNEGO DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RUDZIE ŚLĄSKIEJ,

DO ZESPOŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH „NADZIEJA” W MYSŁOWICH ORAZ

DZIECIACZKÓW Z DOMU DZIECKA W ZABRZU – SMACZNEGO KOCHANI:)

DOPOSAŻYLIŚMY DZIECIACZKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13 W CHORZOWIE,

DZIECIACZKI Z DOMU DZIECKA Z CHORZOWA,

DZIECIACZKI Z PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ NR 1 Z  SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH,

NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECI Z RODZINNEGO DOMU DZIECKA Z BYTOMIA

W ARTYKUŁY SPOŻYWCZE 🙂

ODWIEDZINKI U KONICZYNKI – PRZEKAZALIŚMY ARTYKUŁY SPOŻYWCZE DLA DZIECI Z OŚRODKA „SKRZYDEŁKO” W CHORZOWIE.

PRZEKAZALIŚMY ARTYKUŁY SPOŻYWCZE DLA OŚRODKA „KOŁO” – OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W CHORZOWIE .

DOPOSAŻYLIŚMY DZIECIACZKI Z DOMU DZIECKA IM. D SAVIO W SIEWIERZU ORAZ DOM DZIECKA IM. D SAVIO W PSARACH W ARTYKUŁY SPOŻYWCZE.

FUNDACJA KONICZYNKA ODWIEDZIŁA DZIŚ CHORZOWSKI OŚRODEK DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „KOŁO”, BY PRZEKAZAĆ PRZEPYSZNE ARTYKUŁY SPOŻYWCZE 🙂

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ MIKOŁAJEK ORAZ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA FUNDACJA KONICZYNKA OBDAROWUJE SWOICH WSPANIAŁYCH PODOPIECZNYCH ORAZ ICH RODZINY W PACZKI PEŁNE WSPANIAŁYCH PREZENTÓW ORAZ UPOMINKÓW DLA KAŻDEGO:) PIERWSZE PACZUCHY WYRUSZYŁY DO

PIOTRUSIA CIERPISZ-PUSTELNY,

OSKARKA SZCZEPANIKA,

GABRYSI GRONO,

KRYSTIANKA ZIELIŃSKIEGO,

GABRYSI BARTCZAK,

ZUZI FRĄCZKIEWICZ,

NICOLCI ZYGMUNT

ORAZ JASIA BIELIŃSKIEGO 🙂

PRZEKAZALIŚMY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 13 W CHORZOWIE, ARTYKUŁY SPOŻYWCZE ORAZ ŚRODKI CZYSTOŚCI.

PRZEKAZALIŚMY  NIEPEŁNOSPRAWNYM  DZIECIACZKOM Z RODZINNEGO DOMU DZIECKA W BYTOMIU PRZEPYSZNE SOCZKI, ARTYKUŁY HIGIENICZNE ORAZ MASKOTKI.

BIURO FUNDACJI, ODWIEDZIŁA DZIŚ PANI KIEROWNIK DOMU SAMOTNEJ MATKI I DZIECKA „SCHRONISKO” PCK Z RUDY ŚLĄSKIEJ, PRZEKAZALIŚMY SAMOTNYM MAMUSIOM ORAZ ICH WSPANIAŁYM POCIECHOM ZABAWKI, ODZIEŻ, KOSMETYKI ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE.

FUNDACJA KONICZYNKA ZAKUPIŁA KOMPLET MEBELKÓW – SZAFĘ, KOMODĘ ORAZ PIEKNE BIURECZKO Z SZUFLADAMI DLA DZIELNEJ PODOPIECZNEJ OLIWKI PRUSAK 🙂

KONICZYNKA ODWIEDZIŁA OŚRODEK DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM „KOŁO” W CHORZOWIE, PRZEKAZUJĄC ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, SMACZNEGO.

MALUTKIM PODOPIECZNYM Z DOMU DZIECKA DLA MAŁYCH DZIECI W ŁODZI, FUNDACJA KONICZYNKA PRZEKAZAŁA OGROMNĄ PACZUCHĘ Z ARTYKUŁAMI HIGIENICZNYMI, ZABAWKAMI, UBRANKAMI DLA DZIECI NIEMOWLĄT.

Z OKAZJI URODZIN DOMINICZKA BREKSY, KONICZYNKA ZORGANIZOWAŁA I PRZEKAZAŁA PACZUCHĘ URODZINOWĄ – WYPEŁNIONĄ WSPANIAŁYMI PREZENTAMI.