LISTOPAD 2018

ZESPÓŁ FUNDACJI KONICZYNKA PRAGNIE GORĄCO PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I LUDZIOM DOBREGO SERCA ZA PRZEKAZANĄ NAM POMOC RZECZOWĄ. DZIĘKI NIEJ MOŻEMY WSPOMAGAĆ I DOPOSAŻYĆ NASZYCH PODOPIECZNYCH ORAZ ZAPRZYJAŹNIONE PLACÓWKI. ZA DOBRE SERCE I OKAZANĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂

BIURO FUNDACJI, ODWIEDZIŁA DZIŚ PANI KIEROWNIK DOMU SAMOTNEJ MATKI I DZIECKA „SCHRONISKO” PCK Z RUDY ŚLĄSKIEJ, PRZEKAZALIŚMY SAMOTNYM MAMUSIOM ORAZ ICH WSPANIAŁYM POCIECHOM ZABAWKI, ODZIEŻ, KOSMETYKI ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE.

FUNDACJA KONICZYNKA ZAKUPIŁA KOMPLET MEBELKÓW – SZAFĘ, KOMODĘ ORAZ PIEKNE BIURECZKO Z SZUFLADAMI DLA DZIELNEJ PODOPIECZNEJ OLIWKI PRUSAK 🙂

KONICZYNKA ODWIEDZIŁA OŚRODEK DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM „KOŁO” W CHORZOWIE, PRZEKAZUJĄC ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, SMACZNEGO.

MALUTKIM PODOPIECZNYM Z DOMU DZIECKA DLA MAŁYCH DZIECI W ŁODZI, FUNDACJA KONICZYNKA PRZEKAZAŁA OGROMNĄ PACZUCHĘ Z ARTYKUŁAMI HIGIENICZNYMI, ZABAWKAMI, UBRANKAMI DLA DZIECI NIEMOWLĄT.

Z OKAZJI URODZIN DOMINICZKA BREKSY, KONICZYNKA ZORGANIZOWAŁA I PRZEKAZAŁA PACZUCHĘ URODZINOWĄ – WYPEŁNIONĄ WSPANIAŁYMI PREZENTAMI.