WIKTORIA HERYSZ

Wiktoria Herysz ma 8 lat. Obecnie przebywa w Rodzinnym Domu Dziecka.
Wychowała się w środowisku niesprzyjającym rozwojowi w rodzinie niewydolnej wychowawczo.

Jest dzieckiem z 8 ciąży, jej matka nie była objęta opieką lekarską.
Ma zaburzenia rozwoju psychoruchowego, płodowy zespół alkoholowy. Jest wcześniakiem z niską masą urodzeniową.
Dziecko jest bardzo często hospitalizowane z powodu nawracającego zespolenia płuc i oskrzeli.
W roku 2016 przebywała w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce, gdzie zdiagnozowano astmę oskrzelową.
Wymaga stałej opieki medycznej, intensywnej stymulacji ogólnorozwojowej i logopedycznej, oraz udziału w turnusach rehabilitacyjnych.

Wspólnie możemy ułatwić dziewczynce start w przyszłość i wesprzeć ją na etapie rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna i wymaga sporych nakładów finansowych.

🙂   Do tej pory udało się   🙂

• przekazać prezent urodzinowy (zabawki, książki, art. szkolne, przybory, ubranko, kosmetyk, art. higieniczne) październik
  • przekazać wyprawkę szkolną, sierpień
  • przekazać prezenty na dzień dziecka w formie wspaniałych paczek, maj