Oskar SzczepanikWojewództwo : Krosna, podkarpackie
ur. : 16.04.2009 roku
Diagnoza : mózgowe porażenie dziecięce-niedowład czterokończynowy.
Cel zbiórki : rehabilitacja , sprzęt ortopedyczny.

Dziękujemy osobom, które pomogły zakupić dla Oskarka urządzenie PCEye .
Od pierwszego dnia narodzin rozpoczął walkę o zdrowie i życie. Dziś jest uśmiechniętym chłopcem ma 10 lat. Jednak jego codzienność jest daleka od beztroskiego dzieciństwa. Oskar cierpi na mózgowe porażenie dziecięce-niedowład czterokończynowy. Jest pod opieką neurologa, ortopedy oraz rehabilitantów i logopedy. Chłopiec nie chodzi, nie mówi, wymaga intensywnej systematycznej rehabilitacji. Robi duże postępy, które dodają rodzicom sił do walki i wiary o lepsze jutro.

Oskarek jest rehabilitowanydwa razy w tygodniu, koszt jednej terapii to 100 zł, rodzice raz w tygodniu pokrywają koszty leczenia syna jak i koszt terapii logopedycznej, która wynosi 55 zł.

Apelujemy o wsparcie i wpłacanie darowizn, na rzecz małego Oskarka. Prosimy przyłączcie się państwo jak najszybciej do pomocy, aby życie Oskarka zmieniło się na lepsze!

Do tej pory udało się:

    Rok 2019:
  • przekazać paczuchę urodzinową z odzieżą, książeczkami, grami(quizy), puzzlami, kosmetykami, syropkami na odporność, papciami góralskimi, zabawkami, prześcieradłami, śr. czystości, słodyczami (kwiecień)


  • Rok 2018:
  • przekazać paczkę mikołajkowo-świąteczną z zabawkami, kosmetykami, książeczkami, środkami czystości, słodyczami, puzzlami (listopad)
  • przekazać fundusze za zakup sprzętu medycznego PCEYE (październik)
  • wpłacić środki finansowe na zakup sprzętu medycznego, jakim jest PCEYE (maj)
  • przekazać prezent na „dzień dziecka” w formie paczki: art. spożywczych, art. szkolnych, zabawek, słodyczy, książeczek, odzieży (maj)
  • przekazać paczkę ze słodyczami, art. spożywczymi, art. papierniczymi, zabawkami, art. higienicznymi, ubrankami,grą edukacyjną (kwiecień)

NASI PRZYJACIELE

adamigo altaro auchan bakalland belibe candy derform dminarius domartstyl etg goracypotok hama herbsland iks invest italian lajkonik linex loma makadamia metalexport piatnik romis sadvit skrzat sonko spin stentor tactic tbm tygryski vobro wiper zalesie-mazury deichmann mattel tulzo galan humana MR Bogdanka hamana eseo

Copyright © 2020 FUNDACJA-KONICZYNKA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizcja: M.P