Sebastian Zadłużny

Województwo: Wielkopolskie
Urodzony: 29.05.2014 roku
Diagnoza: padaczka, opóźnienie psychoruchowe, obniżone napięcie mięśniowe.
Cel zbiórki: zebranie kwoty 4500 zł na turnus Intensywnej Terapii metodą TheraSuit w terminie od 03.04-14.04.2023r, zebranie 4800 zł na comiesięczną rehabilitację (terapia NDT-Bobath, PNF, terapię w kombinezonach Thera-Suite, masaż, trójpłaszczyznowa terapia stóp, terapię SI, terpię ręki).

Sebastianek urodził jako wcześniak, z tego powodu miał mnóstwo powikłań. Obecnie maluszek prawie wcale nie mówi i chodzi słabo trzymany za rączkę. Ma problemy z równowagą, którą zaburzają też wyładowania padaczkowe. Sebastianek potrzebuje ciągłej, intensywnej rehabilitacji różnymi metodami, by pobudzać wszystkie mięśnie do działania. Dlatego też rodzice zabiegają o wyjazdy syna na turnusy rehabilitacyjne, które dają najlepsze efekty. Potrzeby i leczenie Sebastianka pochłaniają ogromne koszta, którym rodzice nie są wstanie sprostać.Koszt turnusu to 5400 zł, a maluszek powinien uczestniczyć w kilku rocznie. Dlatego też prosimy Państwa o przyłączenie się do pomocy dla Sebastiana.

Rok 2022:
  • przekazać paczkę Mikołajkowo - Świąteczną z zabawkami, słodyczami, art. spożywczymi, papierniczymi oraz szkolnymi, kosmetykami i maskotką (grudzień)
  • przekazać fundusze na zakup specjalistycznych ortez (maj)
  • przekazać środki pieniężne na opłacenie całego turnusu rehabilitacyjnego w Szklarskiej Porębie i rehabilitację po turnusie (kwiecień)
  • przekazać środki pieniężne na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego w Szklarskiej Porębie (kwiecień)
  • przelać fundusze na opłacenie miesięcznej rehabilitacji w kombinezonie THERASUIT (styczeń)

• Rok 2021:
  • przekazać fundusze na miesięczną intensywną rehabilitację z sensoryki oraz kombinezonu THERASUIT (grudzień)
  • przekazać fundusze na rehabilitację sensoryczną, zajęcia w kombinezonie THERASUIT (grudzień)
  • wpłacić całą brakującą kwotę na turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Bursztynowe Wzgórze" (czerwiec)
  • wpłacić fundusze na turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Bursztynowe Wzgórze" (maj)

• Rok 2020: