Dawid KaźmierczakWojewództwo: Konstantynów Łódzki , Łódzkie
Urodzony/a: 4.06.2006 roku
Diagnoza: Mózgowe Porażenie Dziecięce, padaczka
Cel zbiórki: turnusy rehabilitacyjne, rehabilitacja, sprzęt ortopedyczny

Dawidek urodził się jako zupełnie zdrowe dziecko. Niestety los zadecydował inaczej, iż miesiąc po urodzeniu zachorował na bakteryjne zapalenie opon mózgowych i sepsę. Przez 2 tygodnie walczył na OIOM-ie, potem miesiąc na oddziale pediatrycznym. Konieczne było również założenie zastawki komorowo -otrzewnowej z powodu wodogłowia pozapalnego. U Dawida zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. „Aby ustawić dobre leczenie przeciwpadaczkowe konsultowaliśmy się z wieloma lekarzami w kraju i zagranicą.

Dawidek nie mówi, nie chodzi i pozostaje dzieckiem leżącym. Mimo tak ciężkiego stanu jest bardzo radosnym chłopcem. Uczęszcza do szkoły specjalnej i bardzo lubi przebywać z dziećmi” – rodzice chłopca. Rehabilitowany jest 3 razy w tygodniu. Koszt godziny zajęć to 100 zł. Na jego rehabilitację, leczenie i środki pielęgnacyjne potrzeba 2 tys złotych miesięcznie.

Raz w roku mama z Dawidkiem jeżdżą na turnus rehabilitacyjny, jest to koszt ok. 5 000 tysięcy zł. W 2018 roku Dawidek przebył bardzo skomplikowaną operację stawu biodrowego. Dzięki zwiększonej ilości rehabilitacji udało się szybko dojść do dobrej formy. W listopadzie 2019 roku, Dawid będzie miał operowane drugie biodro. Jest to najcięższa z możliwych operacji ortopedycznych. Po zdjęciu gipsu będzie wymagał dużej ilości ćwiczeń.

„Prosimy o pomoc dla naszego synka, gdyż Dawidek zasługuje na wszystko co najlepsze. Dziękujemy za okazaną pomoc” – rodzice. Dlatego też, apelujemy do Państwa o pomoc i wpłacanie darowizn na rzecz małego Dawida. Przyłączcie się jak najszybciej do pomocy!!!

Do tej pory udało się:

    Rok 2019:
  • przekazać paczkę urodzinową z art. spożywczymi, prześcieradłami, kubkami ceramicznymi, kosmetykami, grami-quizy, art. papierniczymi, art. higienicznymi (czerwiec)
  • przekazać środki finansowe na leczenie (kwiecień)

NASI PRZYJACIELE

adamigo altaro auchan bakalland belibe candy derform dminarius domartstyl etg goracypotok hama herbsland iks invest italian lajkonik linex loma makadamia metalexport piatnik romis sadvit skrzat sonko spin stentor tactic tbm tygryski vobro wiper zalesie-mazury deichmann mattel tulzo galan humana

Copyright © 2019 FUNDACJA-KONICZYNKA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizcja: M.P