NASZE DZIAŁANIA - WRZESIEŃ 2021

logo
Zespół Fundacji Koniczynka pragnie gorąco podziękować wszystkim darczyńcom i ludziom dobrego serca za przekazaną nam pomoc rzeczową.
Dzięki niej możemy wspomagać i doposażyć naszych podopiecznych oraz zaprzyjaźnione placówki.
Za dobre serce i okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

• one
    Oliwka Rzeszowska otrzymała przelew środków na zabieg prostowania kości w Poznaniu.
  • one
    Julcia Kozłowicz otrzymała kolejną transzę pieniężną na zakup kosztownej protezki prawej rączki.
  • one
    Wpłaciliśmy kolejne fundusze na operację bioderka, kolan oraz stópki Kubusiowi Foltyn w Instytucie Dr.Paley'a.
  • one
    Przekazaliśmy środki finansowe na zakup specjalistycznego leżaczka kąpielowego dla Kubusia Kuźniar.
  • one
    Odwiedzin w Koniczynkowym biurze czas. Dziś z wizytą trafili do Nas przedstawiciele Ośrodka Terapii Zajęciowej, Wsparcia Dziecka i Rodziny w Bedzinie, którym ofiarowaliśmy kosmetyki, mydełka, odzież, nabiał oraz środki czystości.
  • one
    Odwiedzin w Koniczynkowym biurze czas. Dziś z wizytą trafili do Nas przedstawiciele Placówek opiekuńczo- Wychowawczych z Będzina, którym ofiarowaliśmy kosmetyki, mydełka, odzież, nabiał oraz środki czystości.
  • one
    Odwiedzin w Koniczynkowym biurze czas. Dziś z wizytą trafili do Nas Podopieczni z Rejonowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Będzinie, którym ofiarowaliśmy kosmetyki, mydełka, odzież, nabiał oraz środki czystości.
  • one
    Opłaciliśmy miesięczny bardzo kosztowny transport Jagódce Piaskiewicz do szkoły z internatem.
  • one
    Wpłaciliśmy całą brakującą kwotę na zakup specjalistycznych ortez oraz obuwia dla Piotrusia Cierpisz-Pustelny.
  • one
    Wiktoria Insadowska otrzymała środki finansowe na opłacenie miesięcznej terapii logopedycznej oraz zajęć terapii rączki.
  • one
    Błażej Frączek otrzymał środki pieniężne na zakup ortez oraz specjalistycznego obuwia do ortez.
  • one
    Oliwka Nowicka otrzymała fundusze na zakup specjalistycznego wózka aktywnego, inwalidzkiego.
  • one
    Dziś odwiedzili Nas przedstawiciele Chorzowskiego Domu Dziecka, ktorym przekazaliśmy kosmetyki, mydła, odzież oraz srodki czystości.
  • one
    W trakcie dzisiejszych odwiedzin przedstawicieli z Chorzowskiego Domu Dziecka, ktorym przekazaliśmy odzież, kosmetyki, mydła oraz środki czystości.
  • one
    Odwiedzili Nas dziś przedstawiciele Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny, którym przekazaliśmy odzież, kosmetyki, mydła oraz środki czystości.
  • one
    Mateuszkowi z zespołem Aperta opłaciliśmy całe zaopatrzenie medyczne Thermovent.
  • one
    Oliwce Nowickiej wpłaciliśmy środki pieniężne na leczenie pooperacyjne, wizyty u specjalistów, zaopatrzenie medyczne i rehabilitację domową.
  • one
    Julka Kozłowicz otrzymała kolejne środki finansowe na zakup protezy prawej rączki.
  • one
    Lilianka Sówka otrzymała kolejne fundusze na zakup specjalistycznych ortez.
  • one
    Kuba Foltyn otrzymał środki pieniężne na opłacenia operacji w Instytucie Dr.Paley'a, gdzie operować będą mu lewe bioderko, dwa kolanka oraz wyciągną śrubę ze stópki.
  • one
    Zakupiliśmy środki medyczne, zaopatrzenie pozabiegowe i opatrunkowe dla Paulinki Jabłońskiej.
  • one
    Mateuszkowi z zespołem Aperta opłaciliśmy komplet muzykoterapii.
  • one
    Małgosi Późnieckiej zakupiliśmy specjalistyczny komunikator wraz z oprogramowaniem "Mowik" plus akcesoria.
  • one
    Lilianka Sówka otrzymała środki finansowe na dalsze leczenie.
  • one
    Oliwka Nowicka otrzymała fundusze na opłacenie intensywnej rehabilitacji ruchowej.
  • one
    Wpłaciliśmy środki pieniężne na zakup specjalistycznych siedzisk samochodowych dla braci Giermanowicz.
  • one
    Przekazaliśmy kolejne fundusze na zakup protezy prawej rączki dla Julci Kozłowicz.
  • one
    Opłaciliśmy Mateuszkowi z Domu Małego Dziecka w Gliwicach zajęcia z fizjoterapeutą.
  • one
    Opłaciliśmy Mateuszowi z Zespołem Aperta komplet zajęć z Neurologopedą.
  • one
    Wpłaciliśmy brakującą kwotę na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Ciuchcia" w Grzybowie, Julce Stefaniak.
  • one
    Opłaciliśmy Oliwce Nowickiej operację sklepienia kolan, wyciągnięcia śrub i blach u Dr.Jóźwiaka w Poznaniu.
  • one
    Julka Kozłowicz otrzymała część funduszy na zakup protezy prawej rączki.
  • one
    Julce Stefaniak przekazaliśmy transzę pieniężną na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Ciuchcia" w Grzybowie.
  • one
    Nadia Nowak otrzymała część funduszy na zakup kosztownego leku tj. Miglustat hamujący rozwój ciężkiej choroby genetycznej.
  • one
    Braciom Giermanowicz wpłaciliśmy kolejne środki pieniężne na zakup specjalistycznych siedzisk samochodowych.
  • one
    Kubuś Kuźniar otrzymał fundusze na zakup leżaczka kąpielowego z klinem i pelotami R-82.
  • one
    Wpłaciliśmy środki pieniężne na miesięczną terapię logopedyczną dla Dawidka Skobodzińskiego.
  • one
    Przekazaliśmy fundusze na zakup ortez i butów specjalistycznych Piotrusiowi-Cierpisz-Pustelny.
  • one
    Wpłaciliśmy Oliwce Nowickiej część środków finansowych na operację sklepienia kolan, wyciągnięcia śrub i blach u Dr. Jóźwiaka w Poznaniu.

Copyright © 2020 FUNDACJA-KONICZYNKA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone.