NASZE DZIAŁANIA - STYCZEŃ 2021

logo
Zespół Fundacji Koniczynka pragnie gorąco podziękować wszystkim darczyńcom i ludziom dobrego serca za przekazaną nam pomoc rzeczową.
Dzięki niej możemy wspomagać i doposażyć naszych podopiecznych oraz zaprzyjaźnione placówki.
Za dobre serce i okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

• one
    Przekazaliśmy fundusze dla Krzysia Jendrusiak na leczenie zdeformowanej stópki.
  • one
    Zapłaciliśmy Mateuszkowi z Zespołem Aperta zaopatrzenie medyczne Thermovent.
  • one
    Przekazaliśmy Zuzi Frączkiewicz środki finansowe na zakup komunikatora alternatywnego "Mówik".
  • one
    Przekazaliśmy szaleństwo odzieży markowej Cocodrillo dla dzieciaczków z Domu Dziecka „Dworek” z Przybysławic pod Lublinem
  • one
    Przekazaliśmy środki finansowe na opłacenie zajęć z fizjoterapeutą oraz leków dla Filipka Garnowskiego.
  • one
    Wpłaciliśmy fundusze na zakup specjalistycznych ortez Wikusi Kułak.
  • one
    Przekazaliśmy środki pieniężne Wiktorii Kułak na zakup specjalistycznego kombinezonu typu SPiO.
  • one
    Odwiedziła Nas Pani Przedstawiciel Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi z Katowic, której przekazaliśmy artykuły meble w postaci krzeseł oraz kosmetyki
  • one
    Odwiedziła Nas Pani Przedstawiciel Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi z Katowic, której przekazaliśmy odzież dla chłopców
  • one
    Odwiedziła Nas Pani Przedstawiciel Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi z Katowic, której przekazaliśmy artykuły spożywcze oraz słodycze
  • one
    Podczas odwiedzin w Fundacji, Tata Piotrusia i Maćka Giermanowicz otrzymał odzież dla chłopców, jogurty smakowe Humana, zabawki, kosmetyki, art. higieniczne oraz masełka
  • one
    Gabrysi Barczak przelaliśmy środki finansowe na część turnusu rehabilitacyjnego w Ośrodku Medek w Pile.
  • one
    Wpłaciliśmy Zosi Biegańskiej fundusze na rehabilitację metodami Bobath, wizytę psychologa i logopedy w Ośrodku Neurostyk w Łodzi.
  • one
    Przekazaliśmy pieniążki na opłacenie rehabilitacji dojazdowej z integracji sensorycznej i ruchowej Milence Sosnowskiej.
  • one
    Martusia Sujka otrzymała fundusze na zakup artykułów rehabilitacyjnych oraz leków.
  • one
    Wpłaciliśmy środki finansowe na turnus rehabilitacyjny w ośrodku SPES w Białych Błotach pod Bydgoszczą.
  • one
    Zakupiliśmy pionizator COCO rozmiar 3 z wyposażeniem dodatkowym dla Wiktorii Kułak.
  • one
    Przekazaliśmy rodzinie Wostal laptop firmy Lenovo.
  • one
    Antoś Górski otrzymał transzę funduszy na dalszą rehabilitację metodami Bobath oraz Vojty.
  • one
    Wpłaciliśmy Oliwce Rzeszowskiej część funduszy na operację prostowania kończyn w Poznaniu.
  • one
    Kubuś Foltyn otrzymał fundusze na dalsze leczenie i specjalistyczną rehabilitację.
  • one
    Opłaciliśmy Mateuszkowi z Zespołem APerta terapię z fizjoterapeutą.

Copyright © 2020 FUNDACJA-KONICZYNKA.PL . Wszelkie prawa zastrzeżone.