ŻYCIE FUNDACJI

AKCJA WIELKANOCNA W OŚRODKU ADAPTACYJNYM DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RUDZIE ŚLĄSKIEJ 2022

Odwiedził nas przedstawiciel Ośrodka Adaptacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych z Rudy Śląskiej, którym przekazaliśmy słodycze świąteczne na zajączka. Wszystkiego dobrego!

AKCJA WIELKANOCNA W DOMU DZIECKA W DZIĘGIELOWIE 2022

Koniczynkowe świąteczne szaleństwo, zorganizowało również akcję zajączkową w Domu Dziecka w Dzięgielowie. Wszyscy podopieczni dostaną na święta słodycze, masełka, odzież młodzieżową, kosmetyki i zestawy, artykuły higieniczne, herbatki, art niemowlęce, puzzle, układanki - Wesołego Alleluja.

WSPARCIE UKRAIŃSKICH UCHODŹCÓW I ICH RODZIN 2022

Hala MOSiR w Rudzie Śląskiej przygotowała zaopatrzenie wszelkiego rodzaju dla potrzebujących Ukraińców wraz z ich dzieciaczkami. My zostaliśmy poproszeni o wsparcie i oczywiście go udzieliliśmy. Koniczynka zorganizowała i przekazała słodycze, art. Spożywcze, koce, kołdry, poduszki, śpiwory, artykuły dzieciece i niemowlęce, kosmetyki, artykuły higieniczne, pampersy, odzież dziecięcą i dla osób dorosłych, artykuły pościelowe, bieliznę oraz artykuły zaopatrzenia aptecznego. Tutaj zdjęcia z przygotowanych darów na Hali MOSiR oraz nasz wkład i przekazana pomoc. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy zakupili i przekazali potrzebne produkty.

PACZKI Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA OŚRODKA ,,OKNO ŻYCIA’’ DOM MATKI I DZIECKA W BIELSKU - BIAŁEJ MARZEC 2022

Koniczynkowy Dzień Kobiet obdaruje Samotne Matki i ich dzieciaczki w Ośrodku „Okno Życia” Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej. Wyruszyły kosmetyki, odzież dla kobiet i bielizna nocna, artykuły dla niemowląt oraz dzieci.