ŻYCIE FUNDACJI

AKCJA CHARYTATYWNEGO WSPARCIA NA DZIEŃ KOBIET DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI I DZIECKA MONAR W GDAŃSKU MARZEC 2022

Zorganizowaliśmy pomoc charytatywną z okazji Dnia Kobiet dla Domu Samotnej Matki i Dziecka Monar w Gdańsku. Pomorskie Centrum Pomocy. Kochanym Mamom i ich Dzieciom przekazaliśmy laktatory, odzież dziecięcą, bieliznę nocną, kosmetyki, artykuły dla dzieci i niemowląt.

DZIEŃ KOBIET - DARY DLA ZESPOŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1, 2 i 3 W JASTRZĘBIU-ZDROJU MARZEC 2022

Odwiedzinki w Fundacji Koniczynka Odwiedziła nas Pani Dyrektor z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1,23 z Jastrzębia-Zdrój, którym przekazałyśmy kosmetyki, odzież dziecięcą, artykuły higieniczne, buty i trampki dziecięce, artykuły niemowlęce oraz dziecięce, laktatory.

DZIEŃ KOBIET - DARY DLA DOMU MATKI I DZIECKA OPOLE MARZEC 2022

Dzień kobiet Koniczynki. Zawitaliśmy w Domu Matki i Dziecka Opole - Diecezjalna Fundacja ochrony życia. Tam mamusie i dzieciaczki otrzymają odzież dziecięcą, a mamusie odzież i bielizna nocną, latatory, artykuły dla dzieci i niemowląt, szał kosmetyków.

PACZKI WALENTYNKOWE DLA 18 NASZYCH PODOPIECZNYCH

Z okazji Walentynek z Fundacji Koniczynka, serduszkowe ciocie spakowały dla swoich 18 podopiecznych wspaniałe paczuchy z upominkami. Dzieci otrzymały kosmetyki, artykuły papiernicze, czapeczki, mydełka, lizaczki, gry, puzzle, herbatki, świeczki oraz artykuły dziecięce. Serdecznie pozdrawiamy!