ŻYCIE FUNDACJI

PACZKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA I MATKI DLA PODOPIECZNYCH DOMU SAMOTNEJ I DZIECKA ,,DAR ŻYCIA" W KOSZALINIE. 2021

Przekazaliśmy z okazji Dnia Dziecka i Matki dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka „Dar Życia” w Koszalinie odzień dla matek, odzież dla dzieciaczków, zestawy upominkowe Sidolux, artykuły spożywcze Sonko, artykuły dla niemowląt.

rzekazanie prezentów z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka dla wszystkich podopiecznych Ośrodka Wsparcia Rodziny tj. Domu Dziecka i Matki w Będzinie. 2021

Fundacja Koniczynka zorganizowała i przekazała pomoc z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka dla wszystkich podopiecznych Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny tj. Domu Matki i dziecka w Będzinie. Obdarowani zostali w art. higieniczne oraz spożywcze, a także artykuły gospodarstwa domowego, w zestawy upominkowe Sidolux, artykuły dla niemowląt, odzież, rajstopy.

Prezenty na dzień Matki dla mamy naszej podopiecznej Paulinki Jabłońskiej 2021

Z okazji Dnia Matki odwiedziła nas na herbatkę kochana mama Paulinki Jabłońskiej, którą uraczyliśmy prezentami w postaci słodyczy, odzieży dla Paulinki, odzieży dla mamusi, artykułów higienicznych, artykułów spożywczych oraz artykułów dla niemowląt. Paulinkę odwiedziliśmy także dziś w jej domku przekazując wspaniałe dary.

PACZKI WIELKANOCNE 2021

Zorganizowaliśmy i przekazaliśmy 30 paczek z okazji świąt Wielkanocnych dzieciakom z Ośrodka Terapii Zajęciowej z Autyzmem i Zespołem Aspergera, prowadzonej przez Fundację Spectrum Liberi. Paczki wypełnione zostały zabawkami, kosmetykami, art. spożywczymi, słodyczami, art. higienicznymi oraz akcesoriami czu-czu.